HAKKIMIZDA

Faaliyetine 1984 yılında "Artem Kurumsal Yapılar Servis Yönetimi" adıyla Ankara'da başlayan ARTEM, temizlik ve bina yönetimi konularında hizmet vermektedir.

Yüksek çalışma standartları, hizmet kalitesi, eğitimli personeli, sektörel hizmet planları, çevreci temizlik ürünleri ve ileri teknolojiye sahip ekipman seçimi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, Ankara Ticaret Odası'nın Meslek Standartları Komisyonları'nda aktif rol almış ve sektörde ilk derneğin kurulmasına ve sektörel standartların oluşmasına öncülük etmiştir.

Yurtdışındaki uygulama ve teknikleri yakından takip eden ARTEM, iş tasarımlarındaki özgün yaklaşımıyla Türkiye'de hizmet sektörünün fark yaratan firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde hizmet veren ARTEM, 2011 yılı sonu itibariyle hizmet yelpazesini genişletmiş olup, ARTEM Tesis Yönetimi ve Hizmetleri A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

ARTEM, Tesis Yönetimi yelpazesi altında temizlik, güvenlik, catering, ilaçlama, bitki bakımı, peyzaj, destek hizmetler, otel ve çamaşırhane hizmetleri, karla mücadele, teknik destek hizmetleri gibi çeşitli alanlarda bir bütün olarak hizmet vermektedir.

Geleceğe Nasıl Bakıyoruz?

"Sürdürülebilir başarı için sürekli ve kalıcı değerler yaratan, ülkemizde ve uluslararası platformda saygınlığıyla tanınan, lider firma olmak" vizyonuyla geleceğe bakıyoruz.

Neleri Görev Biliyoruz?

Faaliyette bulunduğumuz alanlara sürekli yatırım yaparak öncülük etmeyi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla beklentileri aşan çözümler üretmeyi, tüm paydaşlarımızla kurduğumuz verimli işbirliğini sürekli kılmayı, çalışan gelişimini kurumsal gelişimin temeli olarak görmeyi, çevre ve topluma karşı her zaman sorumlulukla davranmayı, iş etiği ilkelerine her koşulda bağlı kalmayı görev biliyoruz.

 

ATALIAN Global Services

ATALIAN, 25.000 müşterisi ve 55.000 çalışanı ile çoklu hizmetlerde Avrupa lideridir. Şirketlere ve topluluklara verilen bu global hizmetler, bugün dışarıdan hizmet sağlanmasına izin veren sekize yakın uzmanlık alanında toplanmıştır; bunlar temizlik,teknik bakım ve tesis yönetimi, resepsiyon hizmetleri, havaalanı hizmetleri, güvenlik , peyzaj, inşaat işleri ve taşımacılık olarak sıralandırılabilir.

ATALIAN, bu 8 iş kolu sayesinde günümüzde firmaların dışarıdan almasına elverişli olan hizmetlerin %85'ini tek elden müşterilerine ulaştırır.

1944 yılında kurulan ATALIAN, bağımsız bir Fransız aile şirketidir. Şirket, çoklu hizmetleri global hizmetlere dönüştürerek ve bu global hizmetleri ihtisas ve uzmanlıkla birleştirerek girişimci ruhunu açıkça ortaya koymuştur.

1950'li yıllarda ana faaliyet alanını oluşturan temizlik hizmetlerini 1970'lerde ek hizmetlerle çeşitlendirmeye başlayan ATALIAN 2000'li yıllarda Avrupa'ya açılmış ve günümüzde Avrupa çapında 9 ülkede faaliyet göstermeyi başarmıştır. Fransa, Lüksemburg, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Macaristan, Hırvatistan, Romanya'ya Fas, Lübnan, Mauritius ve şimdi de Türkiye eklenmiştir.

 
ATALIAN Global Services
   
a   111-113, quai Jules Guesdes 94400 VITRY-SUR-SEINE / FRANCE
a   +33 1 55 53 03 00
  +33 1 55 53 03 01