İLAÇLAMA

Haşere ve kemirgen mücadelesi

Haşere ve kemirgen mücadelesi, dikkat, titizlik isteyen ve periyodik olarak takip gerektiren bir süreçtir.

İlaçlama

Taşıdıkları organizmalarla insan sağlığını tehdit eden haşere, uçan haşere ve kemirgenleri uygulanan kimyasal yöntemlerle ortadan kaldırarak hijyenik ve güvenilir bir ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza, sağlığınıza ve çevrenize en uygun ilaçlama yöntemlerini kullanarak haşere kontrolünü sağlıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisit ve ekipmanlar kullanıyor, ilaçlama personelimizin size en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için onları periyodik eğitimlerden geçiriyoruz. Yaşadığınız yerin veya işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiriyor, yaptığımız düzenli denetimlere ek olarak sizden gelen talepleri de göz önünde bulunduruyoruz.

Tesis YönetimiGıda fabrikalarından ilaç fabrikalarına, endüstriyel işletmelerden sağlık kurumlarına, alışveriş merkezlerinden restoranlara çeşitli lokasyonlarda kemirgen, karınca, hamam böceği, pire, örümcek, akrep, çıyan, sinek ve her türlü haşereyle sizin için savaşıyor, huzurlu ve sağlıklı yaşamanızı güvencemiz altına alıyoruz.

İlaçlama hizmetinde uzmanlık alanlarımız:

Eğitim Kurumları İlaçlama Kamu Kurumları İlaçlama Hastane İlaçlama Alışveriş ve Spor Merkezleri İlaçlama
İşyeri ve Ofis İlaçlama Açık Alan İlaçlama Fabrika İlaçlama Konut ve Apartman İlaçlama
Gıda Firmalarında Pest Yönetimi Otellerde Entegre Pest Yönetimi Ulaşım Firmaları İlaçlama